Blokhut Erik van Gardia is een ideale oplossing voor de wat kleinere tuinen!
Uitvoering
Deze blokhut is gemaakt van Noord-Europees vuren, een houtsoort met weinig hars en speciaal geselecteerd voor de fijne vezelstructuur en de kleine kwasten. De constructie van de blokhut is dan ook van goede kwaliteit, mede dankzij de dichte hoek verbindingen (4 plus profiel).
Om problemen met optrekkend vocht te voorkomen, kunt u een onder drukgeïmpregneerde vuren vloer (18 mm) bestellen. Daarnaast kunt u kiezen voor een dakgotenset,dat ervoor zorgt dat het water verzamelt wordt op de door u gewenste plaats. Tot slot bieden wij u een bijbehorend dakverankeringset aan, wat de kans op stormschade vermindert. De genoemde producten zijn gemakkelijk bij te bestellen onder Opties in het bestelmenu.
Opbouw
Door de duidelijke handleiding is het de blokhut vrij gemakkelijk op te bouwen. Wilt u liever de blokhut door ons laten plaatsen, vraag dan even een offerte aan.
Afmetingen
- Wanddikte: 18 mm
- Funderingsmaat (b x d): 230 x 200 cm
- Buitenmaat (b x d): 248 x 218 cm
- Dakmaat (b x d): 272 x 242 cm
- Nokhoogte: 214 cm
- Zijwandhoogte: 191 cm
- Oppervlakte: 4.6 m2
- Inhoud: 9.45 m3
- Deur: 130 x 170 cm
Inclusief
- Opbouwbeschrijving
- Dakleer
- Hang- en sluitwerk
- Plexiglas
Opties
- Blokhutvloer compleet tbv 230x200
- Fundamentbalken, 4x benodigd: deze adviseren wij als u geen blokhutvloer plaatst. Afwateringsprofielen zijn drukgeimpregneerde balken die uw blokhut beschermen tegen optrekkend vocht. Deze profielen worden onder de eerste wandbalklaag van uw blokhut geplaatst. Er zijn 4 afwateringsprofielen nodig.
- Shingles, 3 pakken benodigd
- Dakgootset Ø10cm / E300cm